piątek, luty 28, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

Do 31 stycznia br. mikro, mali, średni przedsiębiorcy mogą składać wnioski w ramach konkursu „Travel Grants”. Dofinansowanie w wysokości do 1200 euro, na sfinansowanie kosztów transportu,  mogą otrzymać firmy, które poszukują partnerów i chcą nawiązać międzynarodowe partnerstwo w celu realizacji Programu „Rozwój przedsiębiorczości i Innowacje”.

Na co możesz przeznaczyć dofinansowanie?

Wsparcie można otrzymać na podróż zagraniczną do Norwegii (polscy przedsiębiorcy) albo do Polski (podmioty prawa norweskiego) w celu poszukiwania i nawiązania międzynarodowego partnerstwa.

Partnerstwo z podmiotami z Norwegii jest bardzo ważnym elementem Programu ,,Rozwój przedsiębiorczości i innowacje''. Wszystkie projekty partnerskie będą premiowane dodatkowymi punktami podczas oceny wniosków o udzielenie dofinansowania w obszarach:

Ile wynosi wsparcie?

Wnioskujący mogą otrzymać jednorazowo wsparcie w kwocie  1200 euro – jest to kwota zryczałtowana co oznacza, że nie trzeba rozliczać kosztów poszczególnych wydatków.

Więcej informacji: Wsparcie na utworzenie partnerstwa (Travel Grants)

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem