niedziela, wrzesień 22, 2019
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

KP_ReligJuż po raz dziesiąty, 22 listopada w dniu Św. Cecylii patronki muzyki kościelnej odbył się w MDK w Przedborzu KONKURS PIOSENKI RELIGINEJ. Organizatorem konkursu było tradycyjnie Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży /KSM/ działające przy Parafii Św. Aleksego w Przedborzu.
W tegorocznej jubileuszowej edycji konkursu wzięło udział 30 wykonawców z naszej parafii, w różnych kategoriach wiekowych. Konkurs prowadzili Kasia Piwowarczyk i Michał Sujka. Wykonawcy występowali przy akompaniamencie gitarowym Klaudii Motyki i Krzysztofa Kupczyka. Nad całością czuwał opiekun KSM ks. Marcin Rębiś. Obsługę techniczną zapewniał Adam Błaszczyk z MDK, natomiast dekorację sceny przygotowała Małgorzata Morawiec wraz z młodzieżą i rodzicami. Również pozostali członkowie KSM aktywnie i z zaangażowaniem uczestniczyli w przygotowaniach i w realizacji konkursu.
Impreza jak zawsze cieszyła się ogromnym zainteresowaniem publiczności, która oklaskiwała występy dzieci i młodzieży. Najmłodszą wykonawczynią była debiutująca na scenie 4 – letnia Ania Łyszczarek, która za wykonanie piosenki pt. Dym jałowca, otrzymała I nagrodę w najmłodszej kategorii wiekowej. Wykonawcy pięknie prezentowali się w odświętnych strojach przygotowanych na występy.
Komisja jury w składzie: Miłosz Naczyński – przewodniczący oraz członkowie Henryka Cieciura, Jadwiga Balcarek, Waldemar Łatacz, Małgorzata Błaszczyk, Małgorzata Błońska, przyznała nagrody i wyróżnienia w różnych kategoriach wiekowych:

Kat. 4 - 8 lat:
I nagroda – Ania Łyszczarek
II nagroda – Karolina Suder
III nagroda – Weronika Kaźmierczak
Wyróżnienia - Julia Sztandera i Wiktor Kaźmierczak

Kat. 9 - 10 lat:
I nagroda – Filip Musiał
II nagroda – Dominik Dorosławski
III nagroda – Patrycja Zalas
Wyróżnienie - Julia Ględa

Kat. 11 - 12 lat:
I nagroda – Weronika Dębska
II nagroda – Amelia Gacia
II nagroda – Olga Zbysz
Wyróżnienie - Agata Paździerska

Kat. 14 - 15 lat
I nagroda – Bartek Łyszczarek
II nagroda – Paulina Baran
III nagroda – Agnieszka Koń
Wyróżnienie - Paulina Marcinkiewicz

Najlepsi wykonawcy otrzymali nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy wręczone przez Burmistrza Miłosza Naczyńskiego. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy za uczestnictwo oraz upominki wręczone przez Księdza Marcina i członków KSM.
Na zakończenie Burmistrz pogratulował wykonawcom nagród oraz podziękował organizatorom za przygotowanie kolejnego już udanego konkursu.

Tekst: Małgorzata Błaszczyk

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem