sobota, luty 29, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

 logotypy mdk

Nazwa zadania

Modernizacja obiektu Miejskiego Domu Kultury wraz z jego przebudową, rozbudową i zakupem technologii teatralno-artystycznej

Zakres rzeczowy

W ramach przedmiotowego zadania :
Rozbudowano  obiekt wraz ze zmianą elewacji o stylizowane arkady na wzór istniejących przy budynkach wokół rynku, wybudowano taras, przebudowano pomieszczenia na piętrze budynku, wyremontowano pomieszczenia w budynku, wyremontowano instalację elektryczną w budynku, wyremontowano i zakupiono  technologię dotyczącą sceny nagłośnienia, oświetleni), wyremontowano wentylację w budynku, wykonano  iluminację budynku, dostarczono  scenę zewnętrzną.

Harmonogram prac

Z uwagi na konieczność odstąpienia od umowy z pierwotnym Wykonawcą robót, ( niewywiązanie się z terminu umowy) konieczne stało się wyłonienie nowego Wykonawcy , którym jest Firma SKB Sp. z o.o. Spółka Komandytowa, ul. Sucharskiego 49. Radomsko. W dniu 8 lipca nowy wykonawca podpisał umowę i rozpoczął prace dotyczące zakończenia przebudowy.

Stan zaawansowania

Zadanie zakończone.

Wartość całkowita

2 063 533,99 zł

Generalny wykonawca

SKB Sp. z o.o. Spółka Komandytowa, ul. Sucharskiego 49. Radomsko

Uwagi

Zadanie finansowane  ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007 – 2013, działania V.4. Infrastruktura kultury oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

 

1 tablica mdk m

 

logo WFOSiGW w Lodzi

 

 

Zdjęcia z budowy:

 

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem