Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Przedborzu, Towarzystwo im. Marii Konopnickiej w Górach Mokrych i Miejski Dom Kultury w Przedborzu zapraszają wszystkich do udziału w uroczystym zakończeniu Roku Marii Konopnickiej podczas 45.Ogólnopolskich Spotkań z Poezją Marii Konopnickiej w Przedborzu.
Obchody zaplanowano na 8-9 października 2022r. w Miejskim Domu Kultury w Przedborzu.
W dniu 8 października 2022r. (sobota) od godziny 10:00 odbędzie się: konkurs poezji mówionej, konkurs poezji śpiewanej oraz warsztaty artystyczno-plastyczne.
W dniu 9 października 2022r. (niedziela) od godziny 14:00 odbędzie się: koncert Sylwestra „Sly” Domańskiego, wręczenie nagród laureatom, występy laureatów.
Projekt realizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Marii Konopnickiej w Przedborzu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Wszystkich, którzy chcą wziąć udział, prosimy o zapoznanie się z Regulaminem i dostarczeniem Karty zgłoszeniowej do siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Konopnickiej w Przedborzu, w terminie do 6 października 2022r.
45. Ogólnopolskie Spotkania z Poezją Marii Konopnickiej w Przedborzu