18 grudnia Jarmark Bożonarodzeniowy kolejny raz ozdobił przedborski rynek. Jarmark przeniósł nas w magiczny czas oczekiwania na święta. W ten dzień centrum naszego miasta zmieniło się w krainę świątecznych ozdób i kulinarnych przysmaków. Pośród pachnących choinek i zapachu pierników na odwiedzających czekały inne atrakcje.

Szeroki asortyment i różnorodność produktów prezentowanych przez mieszkańców naszej gminy, a także naszych gości wprowadził naszą miejską przestrzeń w niepowtarzalny, wyjątkowy, świąteczny klimat.

Atmosferę wzbogacał program artystyczny w wykonaniu dzieci przedszkolnych, szkolnych, podopiecznych ze Środowiskowego Domu Samopomocy, Chóru Seniora oraz zaproszonych zespołów.

W konkursie na „Najpiękniejsze stoisko na przedborskim Jarmarku Bożonarodzeniowym” wygrała PSP im. K. Wielkiego, II miejsce należało do Niepublicznego Przedszkola „Gumiś”, a III do Samorządowego Przedszkola. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim laureatom.

Ale czymże byłby Jarmark Bożonarodzeniowy bez Świętego Mikołaja?

Oczywiście, ku uciesze najmłodszych Go nie zabrakło. Święty Mikołaj częstował najmłodszych słodkościami.

Firma RK TECH z myślą o wszystkich dzieciach przygotowała warsztaty, podczas których najmłodsi mieli możliwość przygotowania własnej ozdoby świątecznej. Kolejną atrakcją było przedstawienie teatralne pt. „Magia Świąt” w wykonaniu Teatru Kurtyna, które odbyło się w Miejski Domu Kultury.

Wszystkim wystawcom serdecznie dziękujemy za udział w jarmarku i zapraszamy za rok, ponieważ to będzie impreza, która już na stałe wpisała się w kalendarz.

Mamy nadzieję, że dzięki temu wydarzeniu, każdy mógł poczuć tę niezwykłą świąteczną atmosferę.