21 października 2011 roku odbył się w hali sportowej Zespołu Szkolno Gimnazjalnego w Przedborzu Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Przedborza. Patronat honorowy nad imprezą objął Komendant Powiatowy Policji w Radomsku, który jednocześnie był inicjatorem imprezy. W zawodach rywalizowało 7 drużyn z klas mundurowych powiatu radomszczańskiego, w tym 4 żeńskie i 3 męskie. Rozgrywki stały na wysokim poziomie, a walka we wszystkich meczach była niezwykle zacięta. W ostatecznych rozstrzygnięciach najlepsza zarówno wśród pań jak i panów okazała się drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Radomsku. Czas pomiędzy toczącymi się meczami umilał zgromadzonej publiczności pokaz tańca przygotowany przez uczennice ZSG w Przedborzu. Po zakończonym turnieju Burmistrz Przedborza Miłosz Naczyński wraz z Komendantem Powiatowym Policji nadkom. Krzysztofem Michalskim  wręczyli puchary i dyplomy.
Rozgrywkom towarzyszyła lekcja bezpiecznego kibicowania i kulturalnego wspierania ulubionej drużyny. Policjanci uświadamiali młodzież jak należy zachowywać się w podczas imprezy sportowej. Podpowiadali też jak można właściwie zagospodarować wolny czas.
Podczas I Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Przedborza wszyscy uczestnicy i kibice jednogłośnie przyznali, że znakomicie się bawili i wyrazili chęci spotkania się ponownie za rok.
Tekst: M.B.

puchar